MAKALELER / kislastigi.com 11. YAŞINI DOLDURURKEN (21 Ocak 2006 - 13 Şubat 2017)
« Geri

kislastigi.com 11. YAŞINI DOLDURURKEN (21 Ocak 2006 - 13 Şubat 2017)

Kislatigi.com  Onbirinci yaşını doldururken !

Kislatigi.com 21 Ocak 2017’de onbirinci yılını doldurdu.

Kislatigi.com kurulduğu günden beri sizlerin destek ve güveniyle Kış Lastiği konusunda en çok güvenilen bilgi kaynağı oldu, Google arama motorunda birinci veya ikinci sayfasında yer aldı. Bu süre içinde kuruluş amacımıza uygun faaliyetlerle siz ziyaretçilerimize yararlı olmaya çalıştık. Bir veya iki kazayı önleyebilmiş isek ne mutlu bize.

Kislatigi.com bu onbir yıl içinde geniş kitleleleri, sadece Trafik ve Can güvenliği bakış açısından, Kış Lastiği konusunda bilgilendirmeye çalıştı.

Kislatigi.com 1 Aralık 2012 itibariyle Ticari araçlara "M+S" Lastiği zorunluluğu getirilmesinin Trafik Güvenliği açısından ileri bir adım olduğunu kabul ediyor, Şehirlerarası Otobüslere ve otomobillere "Kış Lastiği" zorunluluğun gelmesini çok önemli bir ilk adım olarak değerlendiriyor.

Kislatigi.com 8 Şubat 2017 tarihli Resmi Gazete’de OHAL kapsamında yayınlanan 687 sayılı KHK ile “Kış Lastiği” zorunluluğu ve cezasının Karayolu Trafik Kanununda yeralmasını  Kış Lastiğine  Olağanüstü önem verildiği şeklinde yorumluyor, Kış Lastiği tanımının yapılması, coğrafi bölgelere göre Kış Lastiğinin TIR’lara ve Otomobillere de zorunluluğun getirilmesi gibi adımların atılmasının dört gözle bekliyor.   

Son olarak sizleri Kislatigi.com ile ilgili yenilik ve değişikliklerden anında haber alabilmeniz için web sayfamızı yakından izlemeye ve  Facebook’daki https://www.facebook.com/groups/kislastigi/ "KIŞ LASTİĞİ" grubunu beğenmeye çağırıyoruz.

Kış Lastiği ile bu kış da güvenli sürüşler diliyoruz.

13 Şubat 2017

Alpay Lök

Kislatigi.com

« Geri
kislastigi.com © 2018, Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top