HAKKIMIZDA

kışlastiği.com web sayfasının kurucusu ve ana sponsoru FRENTEKNİK, ALPAY LÖK tarafından 1990 yılında kurulmuştur.

FRENTEKNİK hakkında detaylı bilgi SPONSORLAR kısmındadır.

Alpay LÖK Kimdir?

28.07.1957 'de Manisa'da doğdu, İlkokulun 1,5 yılını Almanya'da okuduktan sonra İlk ve Orta öğrenimini İzmir'de tamamladı.

1981 yılında İ.T.Ü. Makina Fakültesi'nden "Makina Mühendisi" ve 1984 yılında Yıldız Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünden "Makina Yüksek Mühendisi" diplomalarını aldı.

1983-1987 yılları arasında KOÇ HOLDİNG Araştırma ve Geliştirme Merkezi Otomotiv Bölümü'nde "Proje Mühendisi", 1987-1990 yılları arasında Alman fren sistemleri üreticisi Knorr Bremse'nin "Türkiye delegesi" olarak çalıştıktan sonra 1990 yılında FRENTEKNİK'i kurdu.

Frenlerle ilgili çalışmaları 1979'da İ.T.Ü 'de "Üç dingilli bir kamyon fren hesabı" konulu Bitirme Ödevi ile başlamış ve bugüne dek devam etmiştir. 1999 ve 2000 yıllarında frenlerle ilgili ECE R 13, ECE R 90 ve 71 / 320 / EC teknik mevzuatlarının Türkçe'ye çevirisini yapmıştır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı MARTEK'in "Frenler ve Aktarma Organları Alt Komitesi" ve Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) 'ın "Muayene Sektör Komitesi" üyesidir.

Evli ve bir çocuk babasıdır, Almanca ve İngilizce bilmektedir.ŞİRKET BİLGİLERİ

kışlastiği.com

(FRENTEKNİK Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.)
Dolapdere Sanayi Sitesi,
17.Ada No: 51, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi,
34670 İSTANBUL

Telefon: + 90 212 549 99 77

Telefax: + 90 212 549 59 36

E- posta: info@kislastigi.com

Vergi Dairesi: İkitelli

Vergi Numarası: 388 005 0650

kislastigi.com ?? 2024, T??m haklar? sakl?d?r. ?zinsiz al?nt? yap?lamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top http://www.trendart.nl/ http://www.ophumboldt.de/ http://www.stolendan.nl/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.amazonas-tours.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.bscmarzahn.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.kulturundevents.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.sonjadrexl.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.sbt-rechtsanwaelte.de/ https://www.j-vas.de/ http://www.energywelt.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.autogaspro.de/ http://www.kshatriyasuperlam.com/ https://www.vidmail.nl/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.digitelmobile.nl/ https://www.one2connect.nl/ https://www.teledock.nl/ https://www.vidmail.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.erfolgimweb.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.handy-team.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.buklee.de/ https://www.jongart.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ http://www.thepalebluedot.nl/ https://www.pestalozzinet.de/ https://www.teleskipp.de/ http://www.admoveo.nl/ https://www.dirndl-jaeger.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/