YASAL UYARI

Kullanım ile ilgili yasal uyarı

Genel Bilgiler

   Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait olup, anılan web sitelerinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

   Basın açıklamaları haricinde, web sitesinde yer alan bilgi ve düşünceler ("Web site Bilgileri") en son 12 Ocak 2006 tarihinde, güncelleştirilmiştir. FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Internet’te yer alan bu web site bilgilerinin sözkonusu tarihte gerçeği yansıtması için makul tüm gayreti göstermiştir.

   Buna bakılmaksızın, FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Site Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Site Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

   Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten (kötü niyetten kaynaklanan yanlış yorumlama hariç) dolayı sorumluluk FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlululuk kabul etmeyecektir.

Bu web sitesinin teknik yazılar bölümünde yazılanlar tavsiye niteliğinde olup sürücüler öncelikli olarak araç kullanma kılavuzlarındaki uyarıları esas almalıdır"

Telif Hakkı (Copyright)

   İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, tasarımlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü eserin telif hakkı FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. Bu sitede yer alan fotoğraf/ resimler yukarıda adı geçen firmanın izni alınmaksızın kulanılamaz.

   Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz. kislastigi.com ve karlastigi.com, FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin ticari ve pazarlama departman markasıdır.

   Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Başka bir amaçla kullanım kesinlikle yasaktır.

  Kesin iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Herhangi bir Hiperlink Kullanımı

   Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden, FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu olmayacaktır.

Saygılarımızla,

FRENTEKNİK Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

30.05.2024 19:50:04


kislastigi.com ?? 2024, T??m haklar? sakl?d?r. ?zinsiz al?nt? yap?lamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top http://www.trendart.nl/ http://www.ophumboldt.de/ http://www.stolendan.nl/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.amazonas-tours.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.bscmarzahn.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.kulturundevents.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.sonjadrexl.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.sbt-rechtsanwaelte.de/ https://www.j-vas.de/ http://www.energywelt.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.autogaspro.de/ http://www.kshatriyasuperlam.com/ https://www.vidmail.nl/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.digitelmobile.nl/ https://www.one2connect.nl/ https://www.teledock.nl/ https://www.vidmail.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.erfolgimweb.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.handy-team.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.buklee.de/ https://www.jongart.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ http://www.thepalebluedot.nl/ https://www.pestalozzinet.de/ https://www.teleskipp.de/ http://www.admoveo.nl/ https://www.dirndl-jaeger.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/