OKUYUCU GÖRÜŞLERİ

Aşağıda web sitemizi ziyaret eden kişilerin doldurdukları "Görüş Bildirme" formları listelenmiştir. Görüşleri sitede yayınlanmasını isteyen kişilerin görüşleri yayınlanmaktadır.

Görüşler Listesi

Bırakılan Görüş Sayısı: 97

« öncekiSayfa: 16/20sonraki »

Tarih : 2.12.2006
Mesajı bırakan : hakan çoban
Görüşleri : Sitenizi yeni keşfettim.Çok yararlı bilgilerin olduğunu gördüm.Özellikle istanbul trafiğinde kış mevsiminde araç kullanmak çok kolay değil bu konuda tüm araç kullananların bu bilgileri okuması gerekir diye düşünüyorum.

Tarih : 25.11.2006
Mesajı bırakan : KADİR BAŞGÖZE
Görüşleri : merhaba. ben hankook lastikleri erzurum bayisiyim.öncelikle sizleri böyle bir hizmet verdiğinizden dolayı kutluyorum.yanlız size küçük bir eleştirim olacak.lastik alacak olan insanlara araçların yetkili servislerine danışmalarını öneriyorsunuz.ben buna kesinlikle katılmıyorum . çünkü servisler lastik konusunda kesinlikle bilgisizler ve insanları yanlış yönlendiriyorlar.lastik ve ebatları hakkında hiçbir bilgileri yok.özellikle kış lastiğinde insanları yanıltıyorlar.lastikte muadelat cetveli denen bir şey var.son yıllarda üretilen araçlarda birçok markada olmayan ebatlar çıkıyor.biz bunun yerine muadil ebatı önerdiğimiz zaman müşteri kuşkuyla bakıyor.servise soruncada kesinlikle olmaz cevabını veriyorlar.buda müşteriyi etkiliyor.bundan dolayı lastik işini servisler değilde yetkili satıcıların daha iyi bildiğini ifade etmek istiyorum.kışın kış lastiği kullanmak insan hayatına değer vermektir diyorum ve sizlere başarılar diliyorum.
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:


Sayın Kadir Başgöze, Sitemizle ilgili beğeni ve eleştiriniz için çok teşekkür ederiz. Ziyaretçilerimizin olumlu veya olumsuz eleştirilerinin çalışmalarımıza ışık tutacağına inanıyoruz. kışlastiği.com olarak amacımız Kış Lastiği kullanımını yaygınlaştırmak ve bu arada da kullanıcılara Kış Lastiği seçiminde yardımcı olmaktır. "Kış Lastiği nasıl seçilir?" başlıklı yazımızda da belirttiğimiz gibi biz Kış Lastiği seçiminde öncelikle Araç Üreticisinin tavsiyelerinin gözönüne alınması , Yetkili Araç Servislerinin de bu lastikleri önermeleri gerektiğini düşünüyoruz. Yetkili Lastik Servisleri ve Yetkili Araç Servisleri nin birlikte Kış Lastiği satın almak isteyen kullanıcılara en doğru bilgiyi vermeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu konuyu forum ortamında tartışmanın yararlı olacağına inanarak kışlastiği.com web sayfamızın forumunda yeni bir konu açarak sizi ve konuyla ilgili tüm ziyaretçilerimizi konuyu tartışmaya davet etmek istiyoruz.Saygılarımızla

ALPAY LÖK
kışlastiği.com


Tarih : 20.11.2006
Mesajı bırakan : sami k
Görüşleri : sitenizi yeni keşfettim benim bir sorum olacak ben kışlıklarımı taktım yazlıkları depoya kaldırdım siz sitenizde lastikleri dik olarak saklayın zaman zaman yere basan kısımlarını degiştirin demişsiniz peki ben yatık olarak koydum, zararı nedir lastige? ( dik olarak koydugumuzda bütün yük yere basan 15cm üzerine biniyor ve siz lastiginizi o şekilde unuttunuz yada yatık olarak koyupta unutsanız hangisi daha avantajlı olur sizce ) çünki kışın depoya inmeye pek niyetim yok :)))

KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:

Sayın Sami Kuzhan,


Kış Lastiğinin depolanması ile Yaz lastiğinin depolanması aynı esaslara göre ve kuralına göre yapılmalıdır. Kuralına göre yapılamazsa lastiğinizin deforme olması veya iç dokusunun hasarlanması mümkündür. Tıpkı yazlık ayakkabılarınızı kışın kaldırırken uymanız gereken kurallar gibi lastiğinize de saklarken özen göstermeniz gerekir. Aslında bu hizmeti Kış Lastiğinizi satın aldığınız kuruluştan almanız en doğrusu olacaktır. Lastik servisleri lastiğinize gerekli özeni göstereceklerdir. Yurtdışında bu iş için "Lastik Oteli" kurulduğunu biliyoruz. Ülkemizde de bu düzeyde yatırımlar yapılmasını diliyor ve bekliyoruz.
Kış Lastiğinizle kışın güvenli sürüşler dileriz.

Saygılarımızla

ALPAY LÖK


kışlastiği.com

Tarih : 10.11.2006
Mesajı bırakan : zafer yılmaz
Görüşleri : 1987 yılından bu yana araba kullanıyorum.ancak kar lastiğinin bu kadar süper bir şey olduğunu bilmiyordum. ben de bu aralar kar lastiği almayı düşünüyordum .bu düşünceleri okuduktan sonra en yakın zamanda ben de kar lastiği alacağım Ayrıca bu siteyi kuranlara çook teşekkürler

KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Süper olan Kış Lastiği ile Risk Yönetimi.

Hayatınızın her alanında Risk Yönetimi yapıp Kriz Yönetimine de hazırlıklı olmanızı öneririz.
Kışın Kış Lastiği takın, kar yağınca da Kar Zinciri bulundurun.

Kış Lastiği ile güvenli yolculuklar diliyoruz.
Saygılarımızla

Tarih : 6.11.2006
Mesajı bırakan : zafer
Görüşleri : Kış lastiği alırken lastiğin yük indexinin ve hız indexinin kullanılan yaz lastiğiyle aynı olmasına dikkat etmemiz gerekiyor mu?


KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Araç üreticisinin önerdiği ve standart yaz lastiğinin özelliklerine sahip Kış Lastiği takılmalıdır.
Ancak üretici tarafından tavsiye verilmemişse ;
- Çapı aynı ancak genişliği daha az olan kış lastikleri kullanılabilir.
- Yük Sınıfı kesinlikle aynı olmalıdır.
- Hız sınıfı daha düşük bir Kış Lastiği kullanılacaksa ,
Kış Lastiğinin bu düşük hız sınıfından dolayı ,
sürücü kilometre göstergesine yapıştırılacak bir çıkartma ile uyarılmalıdır.


« öncekiSayfa: 16/20sonraki »
kislastigi.com © 2023, Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top