OKUYUCU GÖRÜŞLERİ

Aşağıda web sitemizi ziyaret eden kişilerin doldurdukları "Görüş Bildirme" formları listelenmiştir. Görüşleri sitede yayınlanmasını isteyen kişilerin görüşleri yayınlanmaktadır.

Görüşler Listesi

Bırakılan Görüş Sayısı: 97

« öncekiSayfa: 3/20sonraki »

Tarih : 11.11.2012
Mesajı bırakan : uğur güçlü
Görüşleri : Böyle bir site kurduğunuz ve objektif yayınlarınız ve görüşleriniz için teşekkür eder, başarılar dilerim...

Aracım Toyota Avensis 2.0 executive elegant.. Kış lastiği almak istiyorum...Bir kaç yerde Nokian` ın kış koşulları için çok uygun olduğunu okudum...Sizin tavsiyeniz nedir, ne almalıyım bu araç için ?
Saygılarımla
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI: size bir marka tavsiye edemeyiz, ancak web sayfamızdaki makalelerden birisini tavsiye edebiliriz: "Kış Lastiği nasıl seçilir?". Lastik Etiketi üzerindeki işaretler yardımıyla lastik seçimi yapabilirsiniz.

Tarih : 3.11.2012
Mesajı bırakan : Murat DİKMEN
Görüşleri : Kislastigi.com ekibi öncelikle vermiş olduğunuz hizmet ve oluşturdugunuz bilgi platformu için tesekkür eder, sonrasında beni gerçekten büyük bir yükten kurtaracsak soruma gelmek istiyorum.

Ben 2011 model yeni kasa Kia Sportage sahibiyim. Aracımı Ankarada şehir içinde kullanıyorum. Aracın üzerinde 225x60x17 boyutlarında hankook marka standart lastikler var.

Kışlık lastik almak istememe rağmen lastikten hiç anlamamam ve gittiğim her lastikcinin farklı yönlendirmesinden dolayı kafam allak bullak olmus durumda. Sizden ricam lütfen bu işin uzmanı olarak toplamda 1000-1500 TL fiyat aralığında almam gereken lastik markasını önermeniz, site kurallarına marka önerisi aykırı ise en azından aramam gereken kriterleri belirtmeniz. Simdiden çok tesekkür ederim.
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI: Sayın Murat Dikmen, size bir marka tavsiye edemeyiz, ancak web sayfamızdaki makalelerden birisini tavsiye edebiliriz: "Kış Lastiği nasıl seçilir?". Lastik Etiketi üzerindeki işaretler yardımıyla lastik seçimi yapabilirsiniz.

Tarih : 2.10.2012
Mesajı bırakan : hüseyin koysal
Görüşleri : merhaba!
ben 2006 toyota corolla sedan sahibiyim.aracımın lastik ebatları:195/60/15.sizden cevaplamanızı istediğim husus şu ki:yerli ve yabancı araştırmalarıda göz önünde bulundurarak acaba benim aracıma en uygun kış lastiği markası hangisidir.yardımcı olursanız sevinirim.
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI: Sayın ziyaretçimiz, web sayfamızın tarafsızlık ve bağımsızlık kuralı gereği size bir marka tavsiye edemeyiz, ancak web sayfamızdaki makalelerden birisini tavsiye edebiliriz: "Kış Lastiği nasıl seçilir?". Lastik Etiketi üzerindeki işaretler yardımıyla lastik seçimi yapabilirsiniz.

Tarih : 28.9.2012
Mesajı bırakan : Hakan Araz
Görüşleri : istanbulda yılda en fazla 2 defa kar yağar oda asfalt üzerinde tutmaz bunun içinde zaten zincir bulundurma zorunluğu var. Bu kış lastiklerini alıp 4 ay arabanın hem ön takımlarına hemde motora zarar verecek. Artı istanbulda biz evlere sığmıyoruz bu lastikleri apt manlarda nereye saklayacağız\ LASTİK FİRMALARIYLA QRTAK MI ÇALIŞILIYOR milleti lütfen mağdur etmeyin...KANUNLAR MİLLETİ PERİŞAN ETMEK İÇİN YAPILMAMALIDIR
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI: Sayın ziyaretçimiz, web sayfamız bugüne dek lastik satmamıştır ve hiçbir lastik firmasıyla da ticari ilişkisi yoktur. "Kış Lastiği Risk Yönetimi, Kar Zinciri Kriz Yönetimidir". Eğer risk yönetimine inanıyorsanız, yani emniyet kemeri takıyorsanız, evinizi sigortalıyorsanız ve yağmur yağdıktan sonra hızınızı düşürüp takip mesafenizi artırıyorsanız, İstanbul´da Kış Lastiği takmanızı öneriyoruz.

Tarih : 21.9.2012
Mesajı bırakan : FAHRİ İKİEL
Görüşleri : Merhabalar

Öncelikle size böyle bir web sitesi açıp herkese bilgilendirdiğniz için müteşekkir olduğumu bildirmek isterim.

Toyota land cruiser marka bir araca sahibim ve aracıma çivili lastik taktırmak istiyorum.Araştırmalarım sonucu bu işte en iyi markanın NOKIAN markası olduğunu tespit ettim.
Bahsettiğim lastikler markanın hakkapeliitta 7
serisi lastikleri ,
Firmanın verdiği bilgi serinin ,eski çivili lastikler gibi çivi kopartma sorununun çok seyrek olduğu yönünde

Genel olaraak sizden ricam çivili lastiğin türkiye yollarındaki gerekliliği; avantaj ve dezavantajları hakkında bilgi ..

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

KIŞLASTİĞİ.COM YANITI: Sayın ziyaretçimiz, web sayfamızın tarafsızlık ve bağımsızlık kuralı gereği size bir marka tavsiye edemeyiz, ancak web sayfamızdaki makalelerden birisini tavsiye edebiliriz: "Kış Lastiği nasıl seçilir?". Lastik Etiketi üzerindeki işaretler yardımıyla lastik seçimi yapabilirsiniz. Çivili lastikler mevzuatımızda tanımlı olmamakla birlikte kullanılıyor. Kuru ve ıslak yolda dezavantajlı , buzda ise avantajlı olduğu biliniyor. Önerimiz çivisiz Kış Lastiği kullanmanız ve gerektiğinde takmak üzere iki takım zincir bulundurmanızdır.

« öncekiSayfa: 3/20sonraki »
kislastigi.com © 2023, Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top