OKUYUCU GÖRÜŞLERİ

Aşağıda web sitemizi ziyaret eden kişilerin doldurdukları "Görüş Bildirme" formları listelenmiştir. Görüşleri sitede yayınlanmasını isteyen kişilerin görüşleri yayınlanmaktadır.

Görüşler Listesi

Bırakılan Görüş Sayısı: 97

« öncekiSayfa: 12/20sonraki »

Tarih : 14.12.2008
Mesajı bırakan : MEHMET ALİ UĞURLU
Görüşleri : 2008 toyota corolla d4d aracım var.her gün ankara kırıkkale arasında gidip geliyorum.goodyear ug7 mi yoksa ug performance mi tercih edeyim.

KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Sayın Mehmet Ali Uğurlu,
GOOD-YEAR tercih ettiğiniz için UG7´yi tavsiye edebiliriz.
Kış Lastiğinizle kışın güvenli yolculuklar dileriz

Tarih : 5.12.2008
Mesajı bırakan : malik genç
Görüşleri : Merhaba.Öncelikle siteniz ve vermiş olduğunuz tüm bilgiler için teşekkür ederim.Hyundai Starex aracım için Hankook un 2 kış lastiği modeli arasında kararsız kaldım.Sebebi ise diş yapıları.Biri rw06.Bu lastikte yere basan alan fazla.Diğeri w440 bu lastikte ise yere basan alan az.Karlı ve buzlu yolda hangi lastiği tercih etmeliyim bilemiyorum.Saygılarımla.
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
HANKOOK w440 için sonuçlar %60 olumlu civarındadır.
Kış Lastiğinizle kışın güvenli yolculuklar dileriz

Tarih : 25.11.2008
Mesajı bırakan : raşit
Görüşleri : siteniz çok faydalı teşekkürler. Benim bi sorum olacak, SPORTIVA marka kış lastiği kalitesi nasıldır. güvenilirmi ? continental in yan ürünü olduğunu biliyorum sadece.
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Raşit bey www.oltas.com.tr web sayfasından SPORTIVA´nın CONTINENTAL grubuna bağlı bir lastik olduğu ve hafif ticari araçlar için yaz lastiği ürettiği anlaşılmaktadır.
Kış lastiğinizle kışın güvenli yolculuklar dileriz

Tarih : 22.11.2008
Mesajı bırakan : Harun
Görüşleri : benimde diğer arkadaşlarla sorunum aynı :) erzurumda çalışıyorum burada ısı -40 a kadar düşüyormuş. aracım 2005 ford focus. birazda acemiyim iyi bir kış lastiği alacam ama karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
FORD FOCUS aracınıza en uygun Kış Lastiği yetkili servis tarafından bildirilecektir, ancak FORD´dan edindiğimiz bilgiye göre Good Year UltraGrip 7 tavsiye edilmektedir.
Kışın Kış Lastiğinizle güvenli sürüşler dileriz.

Tarih : 15.11.2008
Mesajı bırakan : CEVDET GİRAY AKKURT
Görüşleri : sitenizi çok beğendim....yararlı bir site sunduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum.....sizlerden lastikle ilgili tavsiye almak istiyorum...

1.2004 model vw golf 1.6 sportline arabam var....üzerinde 215-55-16r lastik var....ankara da oturuyorum...hergün işe araba ile gidiyorum...kış lastiği almalımıyım...alacak olursam ne alayım...(500 ile 1100 ytl arası lastikler var (4 tanesi) teşekkürler....
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Sayın Cevdet Giray Akkur
Ankara´da yılın 3 ayı sıcaklık sıfırın altında iken KIŞ LASTİĞİ zorunluluktur. Tabii ki 4 adet almalısınız.. Marka olarak yetkili servisinizin tavsiye ettiği lastikleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.
Kışın Ankara´da Kış lastiklerinizle güvenli sürüşler dileriz.

« öncekiSayfa: 12/20sonraki »
kislastigi.com © 2023, Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top