OKUYUCU GÖRÜŞLERİ

Aşağıda web sitemizi ziyaret eden kişilerin doldurdukları "Görüş Bildirme" formları listelenmiştir. Görüşleri sitede yayınlanmasını isteyen kişilerin görüşleri yayınlanmaktadır.

Görüşler Listesi

Bırakılan Görüş Sayısı: 97

« öncekiSayfa: 13/20sonraki »

Tarih : 9.11.2008
Mesajı bırakan : İsmail Öztürk
Görüşleri : İyi çalışmalar,

Öncelikle internet ortamında yaptığınız değerli paylaşımlar ve emekleriniz için teşekkür ederim.
Benim Ford T.Connect 2009 GLX 110 PS bir aracım var. Edirnede yaşıyorum. Aracıma en uygun kış lastiği hangisidir sizce?

Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Sayın İsmail Öztürk,
FORD tarafından GOOD YEAR UltraGrip 7 tavsiye edildiğini biliyoruz.
Kışın Kış Lastiğiniz ile güvenli yolculuklar dileriz

Tarih : 5.11.2008
Mesajı bırakan : levent turgut
Görüşleri : böyle güzel bir site ile bizleri karşılaştırdığınız için teşekkürler.Gerçekten biçok yanlış kulaktan dolma bilgileri sayenizde düzelttik.

Bende 2009 model skoda octavıa araç var buna netip kış lastiği takmam gerekiyor,ayrıca kar paletimi daha iyi yoksa zincirmi kullanmam doğru olur.

iyi çalışmalar.
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI: Kar Zinciri veya paleti konusunda aracınızın servisinden görüş istemeniz daha yararlı olur kanısındayız.

Tarih : 28.10.2008
Mesajı bırakan : ihsan yentürk
Görüşleri : Merhabalr
Bu tarz teknik bilgilerle insanları aydınlattığınız için teşekkürler dileyerek sorumu soruyorum:

2006 model Toyota Corolla HB D4D Dizel aracım var....195x60X15 lastik kullanıyorum ve kış lastiği almak istiyorum....Lassa-GoodYear-Michelin-Pirelli-Nokian-Nexen-Yokohama gibi firmalardan fayda ve fiyat analizi yapıldığında en optimumu hangisidir?
Teşekkürler
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
TOYOTA marka aracınız için en uygun Kış Lastiğini servisiniz ve siz seçebilirsiniz. Ancak yabancı kaynaklarda FULDA Kristall Montero tavsiye edildiğini saptadık.
Kışın Kış Lastiğiniz ile güvenli yolculuklar dileriz.

Tarih : 23.01.2008
Mesajı bırakan : ertan arslan
Görüşleri : Mevcut Bridgestone lastiklerim kış mevsiminde beni korkutmaya başladıktan sonra kış lastiği ile ilgilenmeye başladım ve sitenizle tanıştım.
Oldukça faydalı bir site olmuş ellerinize sağlık...

Benim aracım 2004 model Ford Fiesta ve lastik ebatlarıda 175x65xR14 ve Şu an kampanyada olan Good year UG-7 , Fulda kristal Montero ve Dunlop kar lastikleri arasında karar vermiyorum..
Sizce hangisini tercih etmeliyim?

KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:

Sayın Ertan Arslan,Sitemiz hakkındaki olumlu görüşleriniz için teşekkürler.

Good Year UG 7 aracınız için FORD tarafından da tavsiye edilen Kış Lastiği.

Kış Lastiğiniz ile güvenli yolculuklar dileriz.

Saygılarımızla

Tarih : 10.01.2008
Mesajı bırakan : Dursun YİĞİT
Görüşleri : Merhaba / İyi Çalışmalar.

kıslastigi.com sitesi çok aydınlatıcı, faydalı ve en önemlisi çok kurumsal bir site.
Sitede de emeği geçenler sağolsun. Bir soru sordum 15 dk sonra cevabı geldi.
Bu kadar reaksiyon süresi ne çok şaşırdım.

Dursun YİĞİT


KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:

Sayın Dursun Yiğit,

Sizin gibi ziyaretçilerimizden bu kadar güzel eleştiriler almak bizi doğru yolda olduğumuz konusunda cesaretlendiriyor.

Web sayfamızın "Amacımız" kısmında da belirttiğimiz gibi temel amacımız "Kış Lastiği kullanımını yaygınlaştırarak ülkemizde trafik kazalarının azaltılmasına katkıda bulunmak" idi.

Bu "Amacımız" doğrultusunda geçen iki yıl içinde "Amacımız"a ne kadar yaklaştıysak , kendimizi o kadar mutlu hissedeceğiz.

Kurucumuz ve tek sponsorumuz olan FRENTEKNİK tarafından kazanç kaygısı olmadan sürdürülen sitemiz sizlerden destek aldığı sürece yayınına devam edecektir.

Kışlastiği.com "Kış Lastiği" konulu Avrupa´nın belki de Alman www.pro-winterreifen.de sayfasından sonra en kapsamlı sayfası.

Kışlastiği.com´la öğünebilirsiniz ,
Kışlastiği.com´a güvenebilirsiniz,
Kışlastiği.com sizin için çalışacaktır.


Saygılarımızla

Kışlastiği.com

« öncekiSayfa: 13/20sonraki »
kislastigi.com ?? 2024, T??m haklar? sakl?d?r. ?zinsiz al?nt? yap?lamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top http://www.trendart.nl/ http://www.ophumboldt.de/ http://www.stolendan.nl/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.amazonas-tours.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.bscmarzahn.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.kulturundevents.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.sonjadrexl.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.sbt-rechtsanwaelte.de/ https://www.j-vas.de/ http://www.energywelt.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.autogaspro.de/ http://www.kshatriyasuperlam.com/ https://www.vidmail.nl/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.digitelmobile.nl/ https://www.one2connect.nl/ https://www.teledock.nl/ https://www.vidmail.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.erfolgimweb.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.handy-team.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.buklee.de/ https://www.jongart.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ http://www.thepalebluedot.nl/ https://www.pestalozzinet.de/ https://www.teleskipp.de/ http://www.admoveo.nl/ https://www.dirndl-jaeger.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/