OKUYUCU GÖRÜŞLERİ

Aşağıda web sitemizi ziyaret eden kişilerin doldurdukları "Görüş Bildirme" formları listelenmiştir. Görüşleri sitede yayınlanmasını isteyen kişilerin görüşleri yayınlanmaktadır.

Görüşler Listesi

Bırakılan Görüş Sayısı: 97

« öncekiSayfa: 20/20

Tarih : 29.01.2006
Mesajı bırakan : Engin Duraker
Görüşleri : Muş ilinde yaşıyorum ve kış lastiği kullanıyorum . Çok sert kış koşulları olmasına rağmen aracımı çok rahat kullanıyorum. Aracın altı kar tutmadığı müddetce karın kalınlığı önemli değil. Zaten burada yılın 5 ayı asfalt görülmüyor . Zincir denilen ilkel şeyi gene bulunduruyorum ama 3 kış oldu bagajdaki zinciri alalı neye benzediğini daha görmedim. İnsanlar kış lastiğinin rahatlığını bilmiyorlar. Dişli lastiğin karda gideceğini zannediyorlar. Benim kullandığım lastikte neredeyse diş bile yok. Alırken ben bile şüphe ettim ama iyi bir marka olmasına güvenip aldım ve şunu öğrendim marifet dişte değil lastiğin yapısında imiş. Cam gibi buzda bile normal asfaltın üzerinde gidercesine emniyetli gidebiliyorum. Benim bir önerim var yapılacak yasal düzenleme ile araçların fabrikadan çıkışta kış lastiğiyle çıkması zorunlu kılınabilir . Çünkü insanımız bilmiyor. Muş ili kış şartlarının Türkiye´de en çetin olduğu illerden biri olmasına rağmen buradaki otomobillerin bile çoğu yazlık lastikle dolaşıyor . Ayrıca zincir kullanmak hem zahmetli hem de masraflı , araca ve lastiğe verdiği zarar düşünülecek olursa daha maliyetli . Ben yaşasın kar lastiği diyorum!

Tarih : 24.01.2006
Mesajı bırakan : Atila KAYIR
Görüşleri : MERHABA,
ÖNCELİKLE BU SİTEYİ HAZIRLIYANLARA VE EMEĞİ GEÇENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. BEN 30 SENELİK ŞÖFÜRÜM VE KIŞ LASTİĞİNİN BU KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLMİYORDUM, SAĞ OLUN VAR OLUN.
BU SİTEYİ EŞ DOST HERKESİN OKUMASI İÇİN TAVSİYE EDECEĞİM.
SAYGILARIMLA
Atila KAYIR

« öncekiSayfa: 20/20
kislastigi.com ?? 2024, T??m haklar? sakl?d?r. ?zinsiz al?nt? yap?lamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top http://www.trendart.nl/ http://www.ophumboldt.de/ http://www.stolendan.nl/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.amazonas-tours.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.bscmarzahn.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.kulturundevents.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.sonjadrexl.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.sbt-rechtsanwaelte.de/ https://www.j-vas.de/ http://www.energywelt.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.autogaspro.de/ http://www.kshatriyasuperlam.com/ https://www.vidmail.nl/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.digitelmobile.nl/ https://www.one2connect.nl/ https://www.teledock.nl/ https://www.vidmail.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.erfolgimweb.de/ https://www.hammerheads.nl/ https://www.handy-team.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.buklee.de/ https://www.jongart.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ http://www.thepalebluedot.nl/ https://www.pestalozzinet.de/ https://www.teleskipp.de/ http://www.admoveo.nl/ https://www.dirndl-jaeger.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/