OKUYUCU GÖRÜŞLERİ

Aşağıda web sitemizi ziyaret eden kişilerin doldurdukları "Görüş Bildirme" formları listelenmiştir. Görüşleri sitede yayınlanmasını isteyen kişilerin görüşleri yayınlanmaktadır.

Görüşler Listesi

Bırakılan Görüş Sayısı: 97

« öncekiSayfa: 19/20sonraki »

Tarih : 9.2.2006
Mesajı bırakan : Ceyhun Erözbağ
Görüşleri : Kış aylarında nasıl T-shirt giymeyip kazak giyiyorsak kışın mutlaka ama mutlaka kış lastiği vakumlu lastik kullanmamız gerek.
10.ay ile 5.ay arasında vakumlu (kış) lastiği kullanmalıyız. Bir deyişle hava sıcaklığı +7 dereceye düşdüğü an kış lastikleri devreye girmeli.

Tarih : 4.2.2006
Mesajı bırakan : ismail bulut
Görüşleri : Kesinlikle her sürücüye tavsiye ediyorum.Bu kış kullanmaya başladım.Üzerine bindiğiniz araç ne olursa olsun yerle teması sağlayanın lastik olduğunu unutmayalım.Birde bunlar kar lastiği değil kış lastiği arkadaşlar bu iki kavram içeriklerinde farklı şeyler barındırıyor biraz araştırmak yeterli olacaktır.Herkese iyi sürüşler........

Tarih : 2.2.2006
Mesajı bırakan : Ahmet Kartal
Görüşleri : Site şu günlerde hepimize çok lazım ancak çok amatörce hazırlanmış bir çok yeri çalışmıyor. Mesela Ticari bölümde ilan şartları çalışmamakta bunu gibi bir çok yer bulunmakta ayrıca genel tasarım olarakta çok yetersiz insanlar pdf indirmekten pek hoşlanmaz.


KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Sayın Ahmet Kartal, Hakkımızdaki görüşleriniz bizim için çok önemli. Sizin gibi görüşlerini bildiren ziyaretçilerimiz sayesinde sitemizi iyileştirmek ve sizlerin beğenisine ulaşmak tek hedefimiz. Ticari kısımları çok yakında açacağımızı sevinerek bildiririz.
Teşekkürler

Tarih : 2.2.2006
Mesajı bırakan : mert
Görüşleri : biz 2 otomobilimizdede kış lastiği kullanıyoruz ve herkese tavsiye ediyorum,eğer kış lastiğiniz varsa hiçbir şekilde yolda kalmanız mümkün değil

Tarih : 29.1.2006
Mesajı bırakan : Murat Ararat Dirasuyan
Görüşleri : Kis lastigi ile kar lastikleri olarak iki farkli kavram uretebilirmiyiz . Bunda cikis noktam hava sicakligi 7 derecnin altina dustugunde stndart yaz lastigi ebatlarindaki kiş lastiklerimizi takalim ancak karli ve buzlu ortamda arac kullaniyorsak standart tabanimizdan daha dar tabandaki lastikleri kullanalim . Gorusum dugru olabilir mi ? Bu dusuncelerim altinda 185/70/15(Tofas Kartal) ebatindaki bir lastik kullanicisi olarak aracima uygun dar tabanli kar lastigi hangi ebat olabilir ? iyi calismalar
KIŞLASTİĞİ.COM YANITI:
Sayın Murat Ararat Dirasuyar,
Kar Lastiği Kış Lastiği kavramı içindedir. Kar Lastiği = Kış lastiği + ( M+S ) demek daha doğru olur.
Bu sorunun yanıtını sitemizin Sıkça Sorulan Sorular bölümünde detaylı bulabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler« öncekiSayfa: 19/20sonraki »
kislastigi.com © 2023, Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz, kopyalanamaz.
Designed By: OrBiT
Top